Навігація по курсам "Макіяж для себе"

Курси макіяжу для себе

Дуже люблю цей курс, він розкриває і підкреслює красу кожної жінки.

Під час курсу вчимося доглядати за шкірою та створювати свій індивідуальний макіяж. За правилами, але не за шаблоном. Адже кожен з нас бачить свій макіяж по-різному!

курси макіяж для себе
курси макіяжу для себе Івано-Франківськ

Консерваторам достатньо одної техніки на всі випадки життя. Любителі експериментувати ледь не щодня приміряють на себе різні образи, разом з цим змінюють і мейкап. Деякі дівчата можуть години проводити перед дзеркалом, в інших є від сили 15 хвилин на макіяж (поки п’ється ранкова кава).

Тому я продумала все до делатей і створила різні програми — придивіться до них і оберіть курс, якій найкраще підходить вам.

Курс «Every Day Me: Nude»

“Every Day Me: Nude” — 1-денний курс макіяжу для себе (ази).

Є бажання потренувати навички створення нескладного, але вишуканого вечірнього образу на основі nude makeup? Оберіть розширений 2-денний варіант цього курсу з трансформацією денного нюдового макіяжу у вечірній — “Every Day Me: Nude to Evening”. Тривалість одного заняття 2-3 години.

День 1

Догляд за шкірою і денний натуральний макіяж в стилі “nude”.

День 2

Вчимось швидко трансформувати денний нюд у вечірній з акцентом на губи (для особливих вечорів) — тільки в розширеному курсі.

Для кого цей курс

Для консерваторів, любителів максимально природного макіяжу, людей ділового кола, для тих хто багато подорожує та їздить у відрядження.

Не любите витрачати багато часу на макіяж. Ще більше не любите тонни декоративної косметики на обличчі. Вважаєте, що тіні точно не ваш продукт. Шукаєте швидку техніку макіяжу на щодень, яка займатиме не більше 10-20 хвилин вашого часу. Вам імпонує тренд на натуральний макіяж.

Вважаєте денний макіяж логічним продовженням догляду. Прагнете розширити свої знання з догляду за шкірою. Хочете навчитись тонкощам тонування шкіри, так щоб вона мала вишуканий вигляд. Цікаво навчитись використовувати рум’яна і хайлайтер. Хочете скласти чи удосконалити свій базовий набір косметики, так щоб він включав лише необхідне і поміщався в одну косметичку. Хочете краще розбиратись в продуктах для нюдового макіяжу, щоб не купляти зайве. Тоді цей курс для вас! Ваш вечірній макіяж — це тон, туш і червона помада.

Курс «Every Day Me: Variaty»

4-денний курс макіяжу для себе (I рівень, з нуля). Тривалість одного заняття 2-3 години.

День 1

Догляд за шкірою і денний натуральний макіяж в стилі “nude”.

День 2

Денний елегантний макіяж: сяяння шкіри + стрілка.

День 3

Денний димчастий макіяж.

День 4

Вчимося змінювати вже звичні схеми макіяжу, привносити родзинку.

Для кого цей курс

Для не обмежених дрес-кодом любителів різноманіття, експериментаторів, артистичних та творчих натур, модниць, блогерів, любителів привертати увагу.

Ви любите макіяж, косметику та експерименти зі стилем. Слідкуєте за тенденціями в бьюті індустрії. Вам не достатньо якогось одного варіанту денного макіяжу — вам потрібно вміти по-різному підкреслювати свою зовнішність. Готові від 15 до 25 хвилин витрачати на макіяж зранку. Періодично у вас прокидається настрій на той чи інший колір. Хотіли б краще орієнтуватись , які продукти декоративної косметики краще підходять на день і не плутати з продуктами для вечірнього макіяжу. Прагнете краще розбиратись в тонкощах особистого догляду за шкірою. Хочете вміти додати родзинку у звичний для вас макіяж. Прагнете вчитись і удосконалювати здобуті навички. Цей курс для вас.

Курс «Me: Day to Evening Makeup»

3-денний курс макіяжу для себе (II рівень, для просунутих користувачів, випускників курсу “Every Day Me Variety”).
Тривалість одного заняття 2-3 години.

День 1

Вечірній смокі айз.

День 2

Голівудська класика (стрілки та червоні губи).

День 3

Класика (від світлого до темного).

Для кого цей курс

Ви обожнюєте професійний макіяж, але досі не знайшли свого візажиста. Керуєтесь твердженням «Хочеш зробити щось добре — зроби це сам». Вам цікаво продумувати свої вечірні «луки» від «А» до «Я». Вам цікаві різні техніки макіяжу і поєднання кольорів, вистачає терпіння добиватись акуратних тушовок в тінях. Готуючись до якоїсь події, проводите перед дзеркалом від 30 до 60 хвилин і більше. В вашій косметичці є продукти сезонних лімітованих колекцій. Вам часто дарують косметику або привозять з-за кордону. Ви й самі регулярно купляєте щось нове. Обожнюєте косметику і всі ці красиві баночки, але не до кінця розумієте як їх правильно використовувати. Ви на практиці розумієте, чим відрізняється скульптор від хайлайтера, володієте техніками денного макіяжу і готові спробувати щось складніше. Цей курс для вас.

Додаткові сервіси для слухачів курсів макіяжу для себе:

Моделювання і пофарбування брів (при необхідності перед першим візитом, оплачується окремо згідно прайсу).

Процедура догляду: ексфоліація відмерлих клітин епідермісу та інтенсивне зволоження шкіри (при необхідності по бажанню клієнта, перед початком курсу, оплачується окремо, ціна залежить від вартості використаних матеріалів).

Блок інформації «Догляд за шкірою і демакіяж». Входить в програму курсів “Every Day Me: Nude” та “Every Day Me: Variety”. Теми, які обговорюються: Потреби шкіри. Догляд за шкірою: етапи і послідовність. Як і чим змивати макіяж. Базова система догляду і додаткові продукти. Зміна сезонів і корективи. Зволоження шкіри, підбір зволожувального засобу для свого типу шкіри. Антіейдж, з якого віку починати протидіяти старінню? Сироватки – що це і для чого? Захист шкіри SPF. Особлива розмова — ділянка навколо очей.

Розбір косметички та поради стосовно її наповнення — в рамках курсів макіяжу для себе, без додаткової доплати.

Підбір індивідуальної програми догляду ARTISTRY — за бажанням клієнта в рамках курсів “Every Day Me: Nude” та “Every Day Me: Variety”, без додаткової доплати. Послуги «шопера» — допомога з підбором декоративної косметики (магазини міста, інтернет-сайти) оплачується погодинно, з розрахунку 150 грн/год.

Повсякденний макіяж — невід’ємна складова іміджу та особистого стилю людини. Тому викладаю цей курс виключно в індивідуальному форматі, враховую особливості вашої шкіри та зовнішності, а також ваші смаки і потреби. Навіть якщо ви дві подружки і не можете одна без одної — ви різні, і вам потрібно різне. Щоб не забирати одна в одної час і увагу викладача — пройдіть курс окремо, потім поділитесь враженнями.